Бійка, поліція і VAR. Як закінчився 103-хвилинний матч « Динамо » з « Олександр »
Кендзера: « Чи не виходило багато реалізувати. Перемога далася нам важко »
Захисник « Динамо » – про матч з « Олександр »
19 вересня 2021р. 08:28
![Кендзера: « Чи не виходило багато реалізувати. Перемога далася нам важко »](/upload/resize_cache/iblock/ca3/916_537_2/ca37a82a35e76a7fdb1e58a4c7fd2143.jpg.webp)
Фото: ФК Динамо
Захисник « Динамо » Томаш Кендзера прокоментував прес-службі клубу перемогу команди над « Олександр » ( 1: 0 ) в 8-му турі УПЛ.
Томаш, очікували, що матч буде таким важким?
« Так, адже ми знали, що ця команда завжди дуже дисциплінована, добре грає в обороні, і вона це довела на поле. Хоча у нас було багато моментів для взяття воріт, але, на жаль, ми їх не реалізували. Тому перемога далася нам важко. Непростий матч, але добре, що ми вирвали перемогу в кінцівці ».
Після першого тайму було видно, що легкої перемоги в цьому матчі не буде. Які корективи вносив Мірча Луческу?
« Містер багато говорив в перерві. Ми готувалися до цієї гри три дні, знали, як повинні діяти на поле, проте багато з запланованого не вийшло реалізувати на поле. Містер вказав на деякі моменти, в яких потрібно було діяти по-іншому. Ми почали створювати гольові моменти, але не вистачало реалізації ».
У попередньому матчі в кінці гри після VAR скасували переможний гол, а в цей раз VAR навпаки, в якійсь мірі допоміг…
« Так, але шкода, що це не компенсує втрачених очок в Лізі чемпіонів. Хоча три очки в чемпіонаті не менш важливі. Кожна гра для нас дуже важлива, і сьогодні ми раді, що перемогли ».
Такі моменти з VAR в компенсований час віднімають і нього нервів?
« Звичайно, VAR додає хвилювань, непередбачуваності - ніколи не знаєш, яким буде рішення, десь побачать офсайд – і гол не зарахований. Сьогодні пенальті призначили бо Рибалка потягнув за футболку Гармаша, хоча спочатку арбітр в цьому не був упевнений ».
Попереду матч за Суперкубок. З яким настроєм до нього підходите?
« Такі ігри завжди стоять особняком, щороку все чекають матчів між « Динамо » і « Шахтарем ». Ця гра для нас важлива ще й тому що на кону трофей. А ми хочемо в цьому сезоні знову зібрати всі трофеї ».
« Динамо » продовжує лідирувати в УПЛ.