Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Кейн – про 4:3 з МЮ: «Божевільна кінцівка»

Форвард також забив

Нападник Баварії Харрі Кейн прокоментував TNT Sport перемогу над МЮ (4:3) в Лізі чемпіонів.

«Божевільна кінцівка. Більшу частину матчу ми контролювали гру і диктували темп. Ми лише трохи втратили концентрацію в останні п'ять хвилин. На щастя, ми втримали перевагу.

Забивати завжди здорово. Немає межі досконалості. Сьогодні був відмінний вечір. Ми можемо насолоджуватися цим. Як нападник, я знаю, що у мене будуть моменти. Грати з новими партнерами дуже цікаво. Ми все ще дізнаємося один одного трохи краще. Я з нетерпінням чекаю, що буде далі. При високій ціні очікування завжди теж високі, і хочеться відплатити клубу, який в тебе повірив.

Манчестер Юнайтед переживає важкий період через травми. Вони дуже талановиті – в цьому можна було переконатися в останні п'ять хвилин. В цілому я не дуже турбуюся про них – більше зосереджений на собі».