Вчора 16
Сьогодні 18

Хабі Алонсо не тямить себе від злості після осічки Баєра

Чемпіон подарував Хольштайну нічию
Головний тренер Баєра Хабі Алонсо підбив підсумки матчу 6-го туру Бундесліги проти Хольштайна (2:2). Слова коуча наводить ESPN.

«Я незадоволений нашою грою. Це наша вина. Ми не діяли з розумом і подумали, що гра вже зроблена, але у футболі потрібно завжди продовжувати грати з тією ж інтенсивністю.

Ми були надто пасивні. Після великої гри у Лізі чемпіонів ми не мали потрібного настрою на цей матч. Ми мали контроль, але м'який, без загрози третього гола. Перший гол Хольштайна просто перед перервою був сигналом, що результат може стати непередбачуваним.

Але найбільша помилка була у першому таймі, тому що ми не знали, як впоратися з грою за рахунку 2:0. Нам просто не вистачило розуму. Була певна самовпевненість, коли ми мали бути більш зосереджені. Ми засвоїмо урок», - сказав тренер Баєра.