Вчора 9
Сьогодні 18
Завтра 5

Хацкевич підколов PASS та інших носіїв «нових ідей» після матчу Зальцбург – Динамо

Колишній тренер киян заявив, що «білд-апи» ні до чого не призводять
Фото - ФК Динамо Київ

Колишній тренер Динамо проаналізував матч-відповідь раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів проти Зальцбурга (1:1). Кияни вилетіли до Ліги Європи через поразку 0:2 у першій зустрічі.

Хороша гра без усіх цих білд-апів. Видно, що дві команди вміють грати в атаку без центру поля. Перший тайм був взагалі чудовим. Початок був за Динамо, але, на жаль, перший момент біля наших воріт закінчився голом.

У другому таймі десь важким був початок, але найголовніше, що зараз у Динамо є розуміння того, в який футбол хочуть грати хлопці. У цьому заслуга і футболістів, і тренерського штабу.

У вертикальний футбол сьогодні грають багато команд у Європі. Динамо і Зальцбург вчора показали, що ось ці ось білд-апи ні до чого не приводять.

Михавко однією передачею вивів Ваната на завершальний удар, а Влад прекрасно виконав у стилі Озіла. Технічно все було дуже здорово – як перший пас, так і завершення.

Раніше повідомлялося, що Динамо відправить легіонера у чергову оренду.

Джерело: Sport-Express UA Сергій Стаднюк