Хацкевич: «Потрібні такі санкції, щоб російські і білоруські спортсмени взагалі не могли виїхати зі своєї області»
![Олександр Хацкевич Хацкевич: «Потрібні такі санкції, щоб російські і білоруські спортсмени взагалі не могли виїхати зі своєї області»](/upload/resize_cache/iblock/1d8/916_537_2/1d8f35fc1bea3870fe049ec47a5faf0a.jpg.webp)
Колишній тренер «Динамо» Олександр Хацкевич закликав посилити санкції проти російських і білоруських спортсменів.
«Подивіться, хто стоїть на чолі багатьох федерацій. Яка може бути перспектива у білоруського спорту, якщо їм керують колишні силовики? Тим більше з відсутністю конкуренції через санкції, коли жоден спортсмен не зможе рости.Зараз не може бути спорт поза політикою, адже спортсмени - дуже публічні люди. І їхнє мовчання перед нинішніми подіями - таке ж співучасть в них.
Росія каже, що спортсмени не повинні терпіти, але ж були випадки, коли, наприклад, спортсмен на змаганнях демонструє букву Z або робить фашистський жест рукою. На хокейних матчах в Росії демонструють букву Z, а Росія потім каже, що спорт поза політикою? Зараз так не відсидишся.
Правильно, що проти російських і білоруських спортсменів ввели такі санкції, потрібні ще більш суворі заходи. Якщо це московська команда, вона повинна грати тільки в Москві, Рязанська - тільки в Рязані, тоді в спорті буде ще веселіше. Нехай вони взагалі не зможуть виїхати за межі області.
Але не думаю, щоб ці санкції могли змусити когось не мовчати. Минуло вже два місяці війни, і якщо за цей час людина не висловився, навряд чи у нього щось зміниться. Коли звик мовчати, важко почати говорити, і найголовніше - у людей немає сміливості і характеру.
Українські спортсмени йдуть захищати свою країну, тому що вони її люблять, вони незалежні люди і борються за свою незалежність. За останні 30 років вони відійшли від радянського спадщини, вони розуміють, як треба жити і куди рухатися. Тому вони беруть в руки зброю і йдуть в ту ж тероборону ».
Раніше Хацкевич зізнався, що не може спілкуватися зі своїми батьками, які підтримують терориста владиміра путіна.
Коментарі 0