Вчора 21
Сьогодні 15

Хавбек « Дніпра-1 »: « Тепер у Адамюка прізвисько Володя-бісіклета »

Пихаленок висловився з приводу розгромної перемоги над « Чорноморцем » з шикарним голом захисника
Володимир Адамюк / Фото - СК Дніпро-1

Півзахисник « Дніпра-1 » Олександр Пихаленок поділився думками з приводу розгромної перемоги в матчі другого туру УПЛ проти « Чорноморця » ( 3: 0 ). Також хавбек прокоментував ефектний гол бічними ножицями від захисника Володимира Адамюка.

Чувствую себе прекрасно, адже ми взяли три очки. Це є найголовнішим. Тепер будемо готуватися до наступної гри проти « Маріуполя ».

Після тривалої перерви мені було важкувато, але через 10 – 15 хвилин нормально розбігався. В кінці кілька підсів, тому що трохи ще тренуюся в загальній групі. Але це не є критичним. Буду набирати форму за допомогою тренувань і матчів.

Мій гол? Спасибі Маріо Чуже, що побачив зону. Я відкрився, прискорився і забив. Це мій перший гол в команді, чому я дуже радий.

Кращий гол у ворота « Чорноморця »? Звичайно, той, що забив Володя Адамюк. Тепер у нього буде прізвисько Володя-бісіклета. Розкішний гол забив – він може претендувати на звання кращого в сезоне.

Той самий гол Адамюка

раніше Юрій Беньо, Асистент головного тренера « Дніпра-1 » Ігора Йовічевича, зазначив, що при трьох забитих м'ячах команд підводила реалізація.