Хавбек Карпат здивувався, що до збірної України може приїхати гравець, який не розмовляє українською
![<i>Крістіан Шевченко Хавбек Карпат здивувався, що до збірної України може приїхати гравець, який не розмовляє українською](/upload/iblock/b04/b0417336afbd002e200125108b9d5e56.jpg.webp)
Півзахисник збірної України U-19 Максим Мельниченко висловився щодо свого капітанства на Євро-2024 та поділився думкою про зіркового партнера Крістіана Шевченка. Слова хавбека передає пресслужба Карпат.
— У всіх матчах ви виводили партнерів на поле з капітанською пов'язкою. Чи були додаткові обов'язки?— За межами поля нічого дивного — там усі рівні, це не створює жодних переваг чи додаткових зобов'язань. А під час гри я так багато підказую та керую командними побудовами. Багато говорю, багато допомагаю підказками.
— З ким найбільше дружите?
— З усіма добре, але трохи більше спілкуюся з експортерами по Дніпру-1: Владиславом Крапівцовим і Раміком Гаджиєвим.
— У пресі чимало писали про нападника Крістіана Шевченка. Як вам спадкоємець футбольної легенди?
— Коли Крістіана вперше викликали, то було трохи незвично, оскільки він українською не говорив. Однак зараз все чудово. Крістіан – класний хлопець, непоганий футболіст. Він намагався, як і всі, багато працював. Думаю, він дуже швидко адаптувався до колективу, бо відчував підтримку кожного з нас.
Раніше експартнер Мельниченка Крапивцов заявив про бажання перебратися за кордон.
Коментарі 0