Міколенко: «Пропущений м'яч від« Львова »нас розбудив»
Хавбек «Львова»: «Після забитого м'яча злякалися, що перемагаємо сильнішого суперника»
Артур Ременяк - про матч 11-го туру УПЛ
17 жовтня 2021р. 08:48
![Артур Ременяк Хавбек «Львова»: «Після забитого м'яча злякалися, що перемагаємо сильнішого суперника»](/upload/resize_cache/iblock/b72/916_537_2/b721db7736e035452c36a3d70abb587b.jpg.webp)
Артур Ременяк / фото - Львів
В 11-м турі української Прем'єр-ліги «Динамо» на виїзді розгромило «Львів» (4: 1). Півзахисник «Львова» Артур Ременяк в ефірі Футбол News підвів підсумки зустрічі.
«Після забитого м'яча, можливо, ми десь злякалися, що перемагаємо суперника, який сильніше нас. Це якщо дивитися в таблицю. Пропустили швидкий гостинний гол, а потім відразу другий під завісу першого тайму.У другому таймі ми вже діяли сміливіше, самі створили кілька моментів, але суперник використовував наші прогалини ззаду, які з'являлися під час атак. Динамівці в цьому матчі реалізували більше моментів, ніж ми ».
Нагадаємо, Міколенко також висловився про це матчі.
Коментарі 0