Хавбек « Міная »: « У « Львова » було два моменти – вони обидва забили »
![<i>Антон Байдал Хавбек « Міная »: « У « Львова » було два моменти – вони обидва забили »](/upload/iblock/0fd/0fded1a4a6227b9c05ffb6d6ac061bd5.jpg.webp)
Півзахисник « Міная » Антон Байдал поділився в ефірі телеканалу « Футбол » емоціями після поразки в матчі дев'ятого туру української Прем'єр-ліги проти « Львова » ( 1: 2 ).
В першу чергу хочу подякувати уболівальникам. Всім людям, які прийшли за нас повболівати. Ми намагалися, віддавали багато сил, але фарт був не на нашому боці.Потрібно забивати ті моменти, що у нас були, потрібно реалізовувати. Вони свої моменти забили, у них було два моменти – вони їх забили.
Мій гол – заслуга всієї команди. Ми відпрацьовуємо це на тренуваннях, але це був фарт. Але удар є удар, гол є гол. Він не важлива, якщо команда програла. Взагалі. Дуже засмучений. Дуже добре, що забили, але в другому таймі щось пішло не так.
У перерві тренер говорив більше вбігати в зони, відкриватися, вигравати всі підбори, які летять і вибігати в атаку. Він просив, але... Ми дуже старалися, але не получілось.
також думка з приводу гри висловив головний тренер « Міная » Василь Кобін
Коментарі 0