Кар'єра головної надії олімпійської збірної України могла навіть не розпочатись
Хавбек олімпійської збірної України вже чекає на матч з Аргентиною
Молодий футболіст зізнався – він ніколи не думав, що зіграє у такому офіційному поєдинку
14 липня 14:33
![<i>Олег Очеретько Хавбек олімпійської збірної України вже чекає на матч з Аргентиною](/upload/iblock/7f3/7f36ebdc8d4b6504b4e5009d104d0c22.jpg.webp)
Олег Очеретько / Фото - УАФ
Півзахисник олімпійської збірної України Олег Очеретько висловився щодо майбутніх Ігор-2024 у Парижі.
Вихід нашої збірної на Олімпійські ігри особисто для мене — це дуже велика відповідальність. Але це й велика радість — представляти нашу країну в такий час, у такій складній ситуації. Шлях на Ігри був важкий. Спочатку, мабуть, я не вірив, бо це щось таке, що важко уявити. Ми маємо підтримати молодших гравців, адже це дуже важливий турнір, і всі повинні сконцентруватися на нашій грі, щоб показувати хороші результати.Ніколи не думав, що буду грати в офіційному матчі проти Аргентини — це щось неймовірне. У змаганнях візьме участь чимало ветеранів, і це підвищує статус турніру. Кожен топ-футболіст, який буде виступати на ОІ-2024, — це мотивація для нас показати себе на такому самому рівні.
Нагадаємо, кар'єра головної надії олімпійської збірної України могла навіть не розпочатись.
Коментарі 0