Зараз 1
Вчора 12
Сьогодні 6
Завтра 21

Хавбек « Порту »: « Складно змиритися з результатом. У першому таймі завдали 8 ударів, « Челсі » – один »

« Сині » продемонстрували відмінну реалізацію
Марко Груйіч ( сліва ) / Фото - UEFA

Півзахисник « Порту » Марко Груйіч після першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти « Челсі » ( 0: 2 ) зізнався, що розчарований результатом, враховуючи статистику зустрічі. Слова гравця передає офіційний сайт UEFA з посиланням на Eleven Sports.

Нам складно змиритися з таким результатом. Все тому, що ще в першому таймі ми завдали вісім ударів по воротах, а суперник – тільки один.

Ми показали, що у нас хороша команда, і у матчі-відповіді спробуємо домогтися потрібного результату. « Порту » вже показав, що в Лізі чемпіонів можливо все за умови правильного настрою і подготовкі.

раніше UEFA назвав номінантів на звання гравця тижні в Лізі чемпіонів.