Хавбек «Шахтаря»: «Наша мета – вигравати всі змагання, в яких беремо участь»
![<i>Алан Патрік Хавбек «Шахтаря»: «Наша мета – вигравати всі змагання, в яких беремо участь»](/upload/iblock/509/50958c65545b2faabbf7f4766ecaa24b.jpg.webp)
Півзахисник «Шахтаря» Алан Патрік розповів про перші дні зборів і свої очікування від другої частини сезону.
Нагорода за кращий гол «Шахтаря» в році? Так, я не гравець позиції, де потрібно постійно забивати, але той факт, що другий рік поспіль зміг відзначитися важливим голом, дуже приємний і робить мене щасливим. Буду продовжувати працювати, щоб забивати більше м'ячів і допомагати «Шахтарю» завжди перемагати і вигравати титули - це найважливіше.Це було рішення, яке потрібно приймати під час гри. Я побачив вільну зону, прийняв м'яч від Майкона, зміг його провести, і дуже пощастило з ударом. У підсумку - забитий гол, перемога і титул. Я і вся команда були цьому раді. Ще один трофей, який ми добули всі разом.
Перші дні зборів? Дуже важливий момент в сезоні, коли ти знову готуєш себе фізично, багато відпрацьовуєш тактичну складову. Футболісти згадують, що потрібно робити, в чомусь поліпшуються і додають. Коли почнеться друга частина чемпіонату і з'явиться ігровий ритм, ми будемо добре себе почувати і фізично, і технічно, і тактично.
Думаю, що у всіх повинен бути менталітет переможців. Скоро почнуться товариські матчі. З кожним днем тренувань ми намагаємося розвивати свій стиль гри, повторюся: ставати краще технічно і тактично. Концентруємося на другій частині сезону, яка попереду, і працюємо, щоб домагатися своїх цілей - вигравати чемпіонат, все змагання, в яких беремо участь.
Раніше повідомлялося, що екс-зірка «Шахтаря» знаходиться в кроці від трансферу в клуб МЛС.
Коментарі 0