Вчора 3
Сьогодні 2
Завтра 3

Хавбек «Шахтаря»: «В кінці матчу з« Шерифом »щось пішло не так, але не час опускати голову»

Антоніо - про образну нічиєю в заключному єврокубковому поєдинку сезону
Маркос Антоніо / Фото - ФК Шахтар

Півзахисник «Шахтаря» Маркос Антоніо висловився щодо нічиєї в заключному матчі єврокубкового сезону проти «Шерифа» (1: 1).

Ми засмучені, адже виходили на поле, щоб перемогти, і намагалися все для цього робити. На жаль, в кінці матчу все пішло не так. Однак зараз не час опускати голову - попереду дуже важлива гра чемпіонату з «Олександрією».

Перший тайм давав великі надії: «Шахтар» багато атакував і забив гол. Що трапилося після перерви?

На жаль, не вдалося реалізувати численні моменти, які ми створювали. Це футбол, таке буває. «Шериф» ж в кінці гри забив м'яч і зрівняв рахунок.

Наскільки прикро пропускати такі голи на останніх секундах зустрічі?

Це дуже засмучує. Дуже прикро, адже, вважаю, ми гідно показували себе протягом гри, і ось так пропустити в самому кінці... Непросто, але попереду важливий поєдинок чемпіонату, потрібно зібратися.

Нагадаємо, в стартовому складі «Шахтаря» на матч вийшло відразу сім українців.

Джерело: shakhtar.com Сергій Стаднюк