Сьогодні 0

Хавбек «Шерифа»: «Де Дзербі як другий Гвардіола»

Італійця часто порівнюють з іменитим іспанцем
фото - FC Sheriff

Півзахисник «Шерифа» Бобан Ніколов прокоментував для прес-служби UEFA нічию з «Шахтарем» (1: 1) в матчі групового етапу Ліги чемпіонів :

«Я щасливий результату цієї гри для моєї команди. Неважливо, хто забив. Ми забили, бо добре грали. У другому таймі ми грали на їх половині 20 або 25 хвилин. Ми йшли вперед і не боялися «Шахтар», де є деякі відмінні гравці і відмінний тренер Де Дзербі, який як другий Гвардіола.

У них дуже технічні гравці, але ми боролися до кінця. Це важливо, що команда здобула такий результат. Ми завершили Лігу чемпіонів там, де хотіли. У цій кампанії ми залишили велике враження. Ми зробили сенсацію в матчі з «Реалом». Хотіли показати, що третє місце в групі не було випадковістю ».

Ніколов зрівняв рахунок на останніх секундах зустрічі, залишивши «Шахтар» без перемог в цій кампанії Ліги чемпіонів.

Тренер «Шерифа» Юрій Вернидуб заявив, що його команда грала в антифутбол.