Хавбек « Зарі »: « Нам подобається тренувальний процес, граємо за Скрипника »
![<i>Владислав Кабаєв Хавбек « Зарі »: « Нам подобається тренувальний процес, граємо за Скрипника »](/upload/resize_cache/iblock/05b/916_537_2/05b1c70ed487f5faf6f797307731cfd3.jpg.webp)
Півзахисник « Зарі » Владислав Кабаєв висловився в ефірі « ПРОФУТБОЛ Digital» з приводу перемоги в матчі восьмого туру УПЛ проти « Чорноморця » ( 3: 0 ). Також хавбек прокоментував розмову з президентом і останні результати команди.
Пріятние емоції, ми довго чекали цього. Останнім часом багато критики виливалося, і ми самі розуміли, що вона була десь виправданою. Це футбол. Ми задоволені цій перемозі, вона нам потрібна була, як повітря.Розуміли, що потрібно було забити швидкий гол, там багато молодих гравців. Завжди є завдання – забити швидкий гол. Сьогодні це спрацювало.
Я давно не забивав, хотілося забити, мені цього не вистачало. Не скажу, що суперемоціі, хочеться частіше забивати. Це команда мене виховала, не хотів радіти — нехай мене зрозуміють, це моя робота.
Поразка в « Будь-Глімту »? Пощастило, що в четвер зіграли, а вже сьогодні цей матч – думаю, критики буде менше. Ми все це читаємо. Розуміємо, що всі хочуть бачити « Зарю » на тому рівні, що в минулому сезоні, коли вона вигравала і вигравала.
Розмова з президентом? Так, він подзвонив. Це не секрет, думаю. Він підтримав команду, не пхав нічого. Була підтримка, щоб ми грали за своє прізвище за емблему на грудях. Все у нас нормально. Ця розмова вселив впевненість.
У нас кожен грає за тренера. Нам подобаються тренування, процес і як ми граємо. Критика на адресу тренера – це те саме, що і на адресу гравців. Тренера в образу не дамо – 100%.
Головний тренер « Зарі » Віктор Скрипник був визнаний кращим фахівцем восьмого туру УПЛ.
Коментарі 0