Вчора 2
Сьогодні 2

Хавертц: «Челсі» входить в топ-8 кращих команд Європи. Ми не заслуговуємо 11 місце в АПЛ»

Форвард оцінив матч з «Ліверпулем»

Нападник «Челсі» Кай Хавертц вважає Sky Sports, що клуб повинен розташовуватися набагато вище в таблиці АПЛ.

«Я думаю, що ми повинні були виграти. Особливо багато моментів у нас було в першому таймі. У другій половині, думаю, була нічийна гра. Можливо, в першому таймі ми заслуговували забити, але в підсумку 0:0.

Може, нам не вистачило впевненості. Особливо після поразки «Астон Віллі». І звільнення головного тренера не допомогло в цьому плані. Але ми всі – професіонали, ми повинні забивати. Ми повинні продовжувати боротися. З ВАР було ясно, що я забив рукою. Це важко. Мій гол «Ліверпулю» на «Енфілде» також скасували. Потрібно було дочекатися рішення ВАР. Я повинен прийняти це.

Звільнення Поттера – це теж важко. Як завжди, коли коуч залишає клуб. Це непросто, тому що наша робота – вигравати матчі. Коли тренера звільняють, ми також повинні брати на себе відповідальність за це.

Ми повинні прийняти ситуацію, як вона є. Ми повинні бути професіоналами. Я повинен поважати Бруно Сальтора і його тренерський штаб. Чи не наша робота думати про те, хто прийде на зміну Поттеру. Це вирішують власники. Ми повинні виконувати роботу на поле.

У чемпіонаті залишилося зіграти 9 матчів, «Челсі» не заслуговує бути 11-м. Неприємно бути на такому місці, але всі ми повинні триматися разом.

Ми вийшли в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Ми повинні отримати якомога більше впевненості в майбутніх матчах. Як гравцям на поле, нам також потрібні вболівальники. Ми входимо о восьмій кращих команд Європи. Наше становище неприємне, але ми повинні триматися разом».

У «Челсі» третій найгірший сезон в АПЛ в історії.