Вчора 2
Сьогодні 4
Завтра 4

Хаві: «Можна домінувати, але піти на перерву за 0:1, у «Реала» відмінна реалізація»

Тренер «Барселони» зазначив, що «вершкові» ідеально скористалися своїми шансами у Кубку Іспанії
Хаві / Фото - Getty Images

Головний тренер «Барселони» Хаві після розгромної поразки у матчі-відповіді півфіналу Кубка Іспанії з «Реалом» (0:4) виділив відмінну реалізацію суперника. Слова фахівця передає Marca.

Вітаю «Реал», він провів відмінний другий тайм і чудово бився. Якщо ти прощаєш «Реал», то він тебе - ні. Те, що він виграв Лігу чемпіонів, не збіг, чудова команда. Можна програти 0:4 сьогодні, але виграти Ла Лігу та Суперкубок Іспанії. Звісно, ​​це важливий результат. «Реал» заслужив на перемогу.

Людям слід пам'ятати, що в Іспанії, щоб здобути трофей, потрібно обігравати сильний «Реал». Я пишаюся, оскільки вважаю, що в першому таймі ми були кращими. Якщо ми виграємо Ла Лігу та Суперкубок цього сезону, ця поразка не зіпсує дуже хорошої кампанії. Але ця поразка не залишає байдужою, буде важко заснути.

Я сказав гравцям, що такий уже «Реал»: ти домінуєш, створюєш моменти, але йдеш на перерву за рахунку 0:1. «Реал» чудово реалізує можливості. Думаю, що перший тайм мав завершитися на нашу користь. Це дуже важка поразка, її складно прийняти.

Другий гол став для нас серйозним покаранням. Справа в деталях. Ми провели дуже гарний перший тайм, але не отримали переваги. Я вже багато разів казав, що «Реал» – фаворит у будь-якому турнірі. Він - переможець Ліги чемпіонів. Це чудова команда, і сьогодні ми це побачили.

Думаю, що ми билися до кінця, хоча можна сказати, що це не так. У футболі важливі моменти, а ми не скористалися своїми. Є почуття безсилля через те, що ми не вийшли до фіналу.

Раніше повідомлялося, що «Барселона» готова платити Ліонелю Мессі в два рази менше, ніж ПСЖ.