Розгорнути Згорнути

Хаві: «Поразка від МЮ – розчарування. Гра була рівною»

Тренер – про виліт з Ліги Європи
24 лютого 2023р. 15:15

Головний тренер «Барселони» Хаві прокоментував Marca виліт команди із Ліги Європи і поразка від МЮ (1:2).

«Перший гол вразив нас. Єдиноборства дорого обійшлися нам у другому таймі. Вони посилили інтенсивність. Ми контролювали гру в першому таймі. Матч був цілком рівним. Суперник був у відмінній формі, для нас ця поразка – велике розчарування. Дуже сумно.

Вони фізично дуже сильні. Їх перший гол сильно нашкодив нам. Все вирішують деталі. Дуже шкода, тому що команда показала своє обличчя і, можливо, заслужила трохи більшого.

У нас були моменти. Сьогодні ми не контролювали дрібні деталі і саме тому ми вилітаємо.

Таке відчуття, що ми виступили краще, ніж в минулому сезоні. Ми показали своє обличчя. У наступному році ми спробуємо ще раз. Ми повинні поставитися до себе з самокритикою. Тепер прийшов час зосередитися на Ла Лізі і Кубку.

Позитивною стороною є те, що у нас гра в неділю, а потім півфінал Кубка. Зараз ми повинні зосередитися на цьому.

Я розмовляв з Каземіро, Вараном... Поважаю «Юнайтед» і вітаю їх».

«Барселона» програла вперше за чотири місяці.