Вчора 2
Сьогодні 4
Завтра 4

Холанд — після матчу з Манчестер Юнайтед: «Це найкращі 90 хвилин в цьому сезоні»

Нападник Сіті оформив дубль
Форвард Манчестер Сіті Ерлінг Холланд висловив свої враження після перемоги своєї команди над Манчестер Юнайтед з рахунком 3:0 в 10-му турі Англійській Прем'єр Ліги.

«Це кращі 90 хвилин в цьому сезоні. З точки зору контролю над і гри. Приголомшливо. Фантастична перемога. Гра була неймовірною, як і команда, і інші, особливо Бернарду Сілва.

Пенальті? Я бачив на екрані, і це було чітко. Тоді я повністю зосередився на тому, щоб забити. Після пенальті так багато людей співали Кін – я не знаю чому, але я використовував це як мотивацію. Я влаштував їм хороший свято.

У мене було багато моментів, я міг би забити більше голів, але коли партнер по команді займає кращу позицію, ти граєш на нього, це дуже легко», – цитує норвежця BBC.

Нагадаємо, що в матчі проти Манчестер Юнайтед Ерлінг Холланд оформив дубль і зробив результативну передачу на Фодена.