Італія на останній секунді вирвала другу позицію у Хорватії. Як це було

Усі головні події матчу групового етапу Євро-2024
24 червня 23:58
Фото - FIGC

90+9' Одразу ж фінальний свисток! 1:1! Хорватія з двома очками практично вилітає з Євро-2024!

90+8' ГОООООООООЛ!!!!!!!!!! ПРОСТО НЕЙМОВІРНО! Дзакканьї на останній хвилині приносить другу позицію італійцям ідеальним ударом в кут воріт!!!

90+6' Елегантне закидання через себе на хід Перішичу. Фланговий гравець б'є невдало!

90+4' Будімір заробляє штрафний на рівному місці! Ще нагода потягнути час.

90+2' Скамакка не влучає у ворота з далекої відстані після рикошету!

90' Арбітр компенсовує ВІСІМ хвилин!!!

90' Заміна. Хорватія. Юранович замість Крамарича.

87' Небезпечно! Скамакка не дотягнувся до м'яча після прострілу. Кут воріт хорватів був порожнім!

84' «Пінг-понг» у штрафному Італії! М'яч поскакав між суперниками, проте захисники все ж винесли його подалі!

82' Заміни. Італія. Фаджолі та Дзакканьї замість Жоржиньйо та Дарміана.

81' Заміна. Хорватія. Маєр замість Модрича.

80' Бастоні знімає небезпечний навіс із правого флангу!

75' Заміна. Італія. Скамакка замість Распадорі.

73' Распадорі не зумів перекинути стінку ударом зі штрафного!

70' Заміни. Хорватія. Іванушец і Перішич замість Ковачича та Сучича.

66' Дарміан отримав м'яч біля кута воротарського. Захисник встигає заблокувати небезпечний удар.

61' Небезпечно! Бастоні б'є головою після подачі з кутового. Трохи вище воріт!

57' Заміна. Італія. К'єза замість Дімарко.

55' ГОООООООООЛ!!!! Модрич! Менш ніж за хвилину лідер хорватської збірної добиває м'яч у порожні ворота!

54' ЛУКА МОДРИЧ НЕ РЕАЛІЗОВУЄ ПЕНАЛЬТІ! ДОННАРУММА ТЯГНЕ!!!

53' Здається, м'яч влучає в руку гравця збірної Італії. Епізод передивляються на VAR! Так це пенальті!

46' Другий тайм розпочався!

46' Заміна. Італія. Будімір замість Пашаліча.

46' Заміна. Італія. Фраттезі замість Пеллегріні.

45+1' Лунає свисток на перерву!

45' Арбітр додав одну хвилину!

36' Лівакович намертво ловить більярдний удар Пеллегріні.

31' Модрич завдає удару з небезпечної зони! Захист італійців на місці!

27' Небезпечно! Лівакович тягне удар у верхній кут після флангової подачі!

26' Ще один удар Ретеґі й знову блок!

22' Знову захисники збірної Хорватії буквально кидаються під м'яч.

21' Захисники блокують удар Ретеґі з небезпечної позиції після розіграшу штрафного!

11' Небезпечно! Пеллегріні не влучає ударом головою в площину воріт!

5' Доннарумма ледь тягне удар Сучича, перевівши м'яч над поперечкою!

Матч розпочався!

Стартові склади команд:

У понеділок, 24 червня, у третьому турі групового етапу Євро-2024 збірна Хорватії зіграє із Італією.

Слідкувати за головними подіями матчу Хорватія – Італія можна, починаючи від 22:00 у цій публікації.