Вчора 4
Сьогодні 4

Клопп: «Ми хочемо пройти у фінал, і ми зробимо це»

Тренер – про перемогу над Фулхем

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп прокоментував BBC перемогу над Фулхем (2:1) у матчі півфіналу Кубка Ліги.

«Було дуже важко. У першому таймі ми самі собі створили деякі проблеми. Суперник оборонявся дуже компактно і нам довелося вносити зміни в перерві. Після нього хлопці зіграли дуже добре.

«Фулхем» мав дуже небезпечні контратаки, але потім ми домінували, забили – і все налагодилося. Це не найкращий наш матч, але всі ми люди.

Ми грали надто повільно, довелося це змінити. Після цього гра йшла добре. Фанати постійно нас підтримували, просто ми не давали їм особливих приводів для радості. Однак у другому таймі був справжній «Ліверпуль».

Гра у відповідь буде відкритою. Ми хочемо пройти у фінал, і ми зробимо це, якщо зіграємо справді добре. Якщо ні – вітаю «Фулхем» із фіналом».