Вчора 3
Сьогодні 3

Клопп: «Після рахунку 2:3 не змогли прийти до тями»

Тренеру сподобався старт матчу

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував BBC поразку від «Реала» (2:5) в Лізі чемпіонів.

«Початок був чудовим. У ньому була вся наша суть. Це було ідеально, саме так ми хотіли грати. Весь перший тайм був хороший, не рахуючи пропущених голів.

Перший пропущений гол – ми стали трохи пасивні, не переслідували їх. Другий гол – це фарс. Такого не повинно бути, але таке може статися, 2:2.

Потім рахунок став 2:3, а це не дуже добре проти такої команди. Більше ми не змогли прийти до тями.

Потрібно було всі 95 хвилин грати як в першому таймі, але потрібно було повернути імпульс. За рахунку 2:3 все було навпаки. Вільний простір у третьому голі неймовірний, але це сталося.

Ми поїдемо в Мадрид і зіграємо в футбол. Це буде серйозне завдання. Але спочатку ми повинні зіграти в Прем'єр-лізі і переконатися, що ми винесли уроки з цієї гри».

«Ліверпуль» вперше в історії пропустив п'ять голів в Лізі чемпіонів вдома.