Клуб Першої ліги близький до зняття з чемпіонату
![Клуб Першої ліги близький до зняття з чемпіонату](/upload/resize_cache/iblock/64c/916_537_2/64c809bf9bc5bfb756981cd661b7f22c.jpg.webp)
Новачок Першої ліги Звягель, швидше за все зніметься з нового сезону чемпіонату України. Про це повідомив президент клубу Дмитро Костюк.
«Ми до кінця боролися і ще залишаємо надію, що зможемо зіграти цього сезону у Першій лізі, але шанси наші примарні, і я не бачу сенсу приховувати це від наших гравців, тренерів, персоналу, уболівальників. Сьогодні ми провели командну зустріч, я розповів усім про справи у клубі, з кожним розрахувався заздалегідь, оскільки боргів у нас ніколи й не існувало, потиснули руки та дозволили гравцям шукати собі нові команди.Якщо тягнути з рішенням і розпочинати сезон без розуміння того, що зможемо дограти його до кінця, можемо підкласти свиню і нашим гравцям, і нашим суперникам по лізі.
Так сталося, що Звягель – клуб, який представляє однойменне місто – більше не може грати в цьому місті. Не вдалося вирішити питання акредитації місцевого стадіону і далі немає часу чекати на вирішення цього питання», – сказав Костюк.
Звягель минулого сезону посів третє місце у Другій лізі, отримавши право поборотися за право у вищий дивізіон у стикових поєдинках.
У двоматчевому протистоянні команда Юрія Вірта здолала першоліговий Хуст (1:1, 1:0) та отримала підвищення у класі.
Коментарі 0