Ще один переможний гол у компенсований час. Відеоогляд матчу Зоря – Інгулець
Кобін: «Команда забила на останніх хвилинах – це говорить про досвід виступів в УПЛ»
Інгулець поступився у першому турі чемпіонату Зорі
04 серпня 22:30
![Кобін: «Команда забила на останніх хвилинах – це говорить про досвід виступів в УПЛ»](/upload/iblock/9bd/9bd0b4bb0c514f9fd989e76b50dee3dd.jpg.webp)
– Загалом мені сьогодні гра моєї команди сподобалася. 70 плюс-мінус хвилин ми були на дуже хорошому рівні, тримали структуру.
Ми намагалися пресингувати весь матч, трохи нас не вистачило. Клас команди дався взнаки, тому що команда забила на останніх хвилинах – це говорить про досвід виступів в УПЛ.
– Чи виконали на зборах плани, які були?
– У принципі так. Ми провели дуже хороші збори. Ми мали всі умови створені для того, щоб команда добре попрацювала. Але збори – це збори, а матчі та правильні дії гравців на полі – зовсім інше.
Функціонально команда сьогодні 70 хвилин була на хорошому рівні. Десь за рахунок замін команда Зорі посилила гру. Ми десь уже віддали ініціативу.
Я гадаю, це досвід. Гравці збилися на якусь незрозумілу гру, ми не домовлялися про це. Але якщо брати загалом, для першої гри у чемпіонаті, мені гра сподобалася. Ті напрацювання, які ми мали протягом зборів, працювали досить непогано.
Реалізація. Моменти ми створювали. Я вважаю, що ми були ближчими до перемоги до 70-ї хвилини, а там уже... Виправлятимемо помилки і рухатимемося далі.
– Вважаєте, що ваша команда награла сьогодні не лише на один забитий гол?
– Якщо брати за гольовими моментами, то, я вважаю, ми мали хороші моменти. Реалізація сьогодні підвела хлопців. Є над чим працювати та рухатися далі. Хоча поле хороше, і треба на такому полі такі моменти реалізовувати.
Нічия, можливо, була б справедливішим результатом, але клас та досвід ігор УПЛ на останніх хвилинах зіграв свою роль. Десь, можливо, потрібно було спростити гру чи затягнути час, дотримати 1-2 хвилини, – сказав Кобін.
Коментарі 0