Вчора 2
Сьогодні 2

Кобін: « Після 2: 2 треба було видозмінити схему і грати з Нідерландами за рахунком »

Україна зробила камбек, але програла
14 червня 2021р. 13:53

Колишній тренер « Міная » Василь Кобін прокоментував поразку збірної України від Нідерландів ( 2: 3 ) в матчі 1-го туру Євро-2020.

« Те, що гра буде проходити під диктовку нідерландців, було очікувано. Тим не менш, вони виступали вдома, в їх складі вистачало індивідуально сильних футболістів, які на « ти » з м'ячем. Мене вразило, як господарі майстерно пресингували в першому таймі і відразу після перерви.

Нашим хлопцям вкрай складно було швидко переходити від насиченої оборони в наступ.

Думаю, що нідерландці награли на перемогу, проте я б не став звинувачувати окремих наших виконавців в цій поразці. Просто вчора їх опоненти виявилися поіскагснее. Тим більше, що у відповіді за результат вся збірна на чолі з тренером.

Прикро тільки, що переломивши хід подій в невдало складається матчі, нашим хлопцям не вдалося утримати нічию. На мій погляд, вирівнявши положення, потрібно було провести заміни, перейти на гру в п'ять захисників і діяти за рахунком.

Втім, нічого страшного не сталося. І хоча нідерландці справили дуже гарне враження, підопічні Андрія Шевченка зуміли дати їм бій. Тепер головне як слід відновитися і якісно підготуватися до наступного матчу – з Північної Македонією, де вже не можна втрачати очки ».

Україна і Нідерланди видали кращий матч цього Євро, але команда Шевченка не награла на нічию.

Джерело: sport.ua Петро Приходько