Вчора 4
Сьогодні 3
Розгорнути Згорнути

Кобін – про арбітра, що його вилучив: «На дуже хорошому рівні провів поєдинок»

Головний тренер Інгульця пояснив свою поведінку наприкінці матчу банальними емоціями
Василь Кобін / Фото - ФК Минай

Головний тренер Інгульця Василь Кобін підбив підсумки матчу четвертого туру УПЛ проти Кривбасу (1:1) й оцінив арбітра, який його вилучив наприкінці зустрічі.

Важка гра. Хочу привітати свою команду, вони провели досить гідний матч на досить високому рівні. Десь у другому таймі нас не вистачило на повноцінну гру, але так загалом гра сподобалася.

Дуже велика вдячність їм за ту самовіддачу, яку вони показали, за характер, за вміння грати в футбол. У деяких моментах нам потрібно ще рости, додавати й розвиватися.

Ми були агресивними, ми були справді злими і грали в той футбол, про який домовлялися. Потім десь, потрібно віддати належне і Кривбасу, вони зробили три заміни. Звісно, їм важко, тут потрібно віддати належне команді Кривбас, яка витримала темп, і вони почали додавати, і до того футболу ми не були готові.

Другий тайм трохи десь не вдався, але якщо брати загалом, то, думаю, якщо 1:1, якщо нічия – тоді це справедливий результат. Ми могли забити другий м’яч, і Кривбас міг забити другий м’яч. Їх підвела реалізація, нас підвела реалізація. Думаю, якщо бути об’єктивним, то закономірний результат.

Мої емоції та червона картка? Дуже просто: сьогодні арбітр матчу, який на дуже хорошому рівні провів цей поєдинок, це емоції, і коли ти максимально в грі – тоді ти піддаєшся цим емоціям, тому що команда Кривбас останні хвилин 10 почала нав’язувати нам той стиль гри, до якого ми не готувалися. Це довгі передачі, закидання, і нам було важко.

Так, у нас було більше на один день на підготовку, але десь Кривбас за рахунок своїх уболівальників, за рахунок характеру і солідності вони в другому таймі десь нас переважали.

Раніше у Кривбасі назвали головну ігрову проблему, яка завадила уникнути втрати очок.

Джерело: УПЛ ТБ Сергій Стаднюк