Вчора 15
Сьогодні 4

Коке врятував Атлетіко від поразки у скандальному дербі з Реалом

Команди поділили очки
Атлетіко та Реал розписали світову у центральному матчі 8-го туру Ла Ліги. Зустріч у Мадриді завершилась із рахунком 1:1.

У першому таймі команди голами не порадували, а після перерви Атлетіко та Реал забили по голу у ворота кожної з команд.

Реал на 64 хвилині вийшов вперед завдяки голу Мілітао. Бразилець підхопив м'яч у штрафному майданчику Атлетіко і точно пробив у ворота Хмари.

Після голу Реала вболівальники Атлетіко почали кидатись сторонніми предметами, що змусило арбітра на 15 хвилин забрати команди з поля.

Невелика пауза допомогла Атлетіко налаштуватися на фінальний штурм, який увінсалься голом Коке у компенсований час. Капітан кольчонерос відгукнувся на передачу до штрафного майданчика Реала і не залишив шансів Куртуа врятувати ситуацію.

Український голкіпер Реала Андрій Лунін весь матч просидів на лавці.