Сьогодні 0
Завтра 4

Колос не зумів обіграти Аякс у кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів

Українська команда посипалася в екстра-таймах

Жіноча команда Колоса провела матч проти Аякса у кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

У першому таймі голландська команда контролювала м'яч і чинила тиск на ворота українського клубу. Однак Колос несподівано вийшов уперед завдяки голу Віолетти Тян, яка обіграла голкіпера Аякса та відправила м'яч у порожні ворота.

У другому таймі Аякс зміг відновити рівновагу. Гукстра виявилася вільною у штрафному майданчику Колоса і замкнула навісний пас головою.

Після основного часу, коли більше голів не було забито, матч перейшов у додатковий час.

На початку екстра-таймів Каукелар вивела Аякс уперед, обігравши кілька захисниць і пробивши по воротах. Потім ван Коппен забила третій гол, зігравши на добиванні, а Сабайо встановила остаточний рахунок 4:1.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Аякса.