Колишній форвард збірної України: « У матчі з Фінляндією треба довести, що нічия проти Франції не була випадковістю »
![Іван Гецко Колишній форвард збірної України: « У матчі з Фінляндією треба довести, що нічия проти Франції не була випадковістю »](/upload/iblock/7dc/7dc88b9ee95923a78bff4fdf01cdaf83.jpg.webp)
Колишній форвард збірної України Іван Гецко оцінив перспективи « синьо-жовтих » в матчі з Фінляндією в відборі на ЧС-2022.
— Гра з Фінляндією покаже, чи була ейфорія у нашої команди після матчу в Парижі. Фіни вже давно показали, що у них досить сильна команда, з якою треба рахуватися. Україні потрібно буде довести, що нічия з Францією була випадковістю. Звичайно, це буде матч вже іншого рівня, в якому господарям треба виходити і обігравати суперника, домагаючись результату.— Україна — фаворит?
— Упевнений, що так вважають не тільки наші вболівальники, а й наші футболісти. Все-таки Україна в рейтингу вище Фінляндії і Казахстану. Ми проводимо матчі з ними на своєму полі. Тому статус фаворитів тепер потрібно підтверджувати на футбольному полі.
— Україна здатна боротися за перше місце в цій групі?
— Преса сильно поспішає, видаючи такі аванси. Все-таки поки що зіграний тільки перший тур відбору, а ми вже розмірковуємо про вихід з групи з першого місця. Треба спочатку зіграти ще з Фінляндією і Казахстаном і тільки потім можна вже трохи говорити на цю тему. З Францією зіграли організовано, від оборони. Гра забудеться, рахунок залишиться. У нас є одне очко після зустрічі з фаворитом групи. Однак, щоб міркувати про вихід з групи, треба дочекатися результатів матчів з Фінляндією і Казахстаном. На папері і в розмовах уболівальників нам під силу боротися за перше місце. Але тепер самій команді належить це довести в двох найближчих матчах.
Коментарі 0