Колишній захисник Шахтаря пояснив, чому новачок Динамо не зіграв на Євро
Колишній тренер Дніпра-1 Олександр Кучер висловився щодо переходу експідопічного Олександра Піхальонка до Динамо та невиклик хавбека Сергієм Ребровим до збірної України на Євро-2024.
– Якщо Динамо купило Піхальонка за такі гроші, то він буде грати, я в цьому впевнений, інакше не бачу сенсу в цьому трансфері. Піхальонок точно не гравець для лави запасних, він – основний. Думаю, Шовковський знайде для нього місце на полі.– Піхальонку вже 27 років. Як думаєте, чи не зробив він помилку, що не спробував свої сили за кордоном?
– Це його рішення, йому видніше. Думаю, якби він хотів у Європу, то поїхав би. Упевнений, що Піхальонка хотіло підписати не тільки Динамо, а й європейські клуби. Але Динамо – гранд українського футболу, постійно бореться за чемпіонство, виступає в єврокубках, тому Саша прийняв непогане рішення, залишившись в Україні.
– Вам не прикро, що Піхальонок не потрапляє до збірної України?
– Для цього є Ребров і його помічники, які викликають гравців. Звичайно, мені б хотілося, щоб Піхальонок грав у збірній. Але, напевно, на цьому етапі в національній команді є сильніші футболісти на його позиції. До того ж, у Саші була травма, можливо, через це його і не викликали на Євро. Моя думка, що Піхальонок – це гравець збірної.
– Також у Динамо перейшов ще один ваш колишній підопічний – Рубчинський. Які в нього шанси заграти в київській команді?
– Валік – дуже хороший і працездатний футболіст, він завжди спокійний і скромний. Думаю, Динамо зробило правильне рішення, підписавши Рубчинського.
– Його підписали на перспективу чи для основи?
– Будемо дивитися по ходу чемпіонату. Валік такий футболіст, що буде боротися за місце в складі.
На цю та інші події ЄВРО 2024 року GGBET.UA пропонує бонус до 150 000 грн.
Коментарі 0