Косівський: « Ворскла » хоче заявити групу перспективних хлопців »
![Віталій Косівський Косівський: « Ворскла » хоче заявити групу перспективних хлопців »](/upload/iblock/d25/d254163a49ced01d0b3a2533af0c07aa.jpg.webp)
Головний тренер « Ворскли » Віталій Косівський розповів про підготовку команди до нового сезону УПЛ. Його слова призводить прес-служба клубу.
– Я дивлюся їм в очі і читаю, що бажання тренуватися хоч відбавляй. Дуже радий тому, що молодь проявляє таке підвищене бажання працювати з перших днів. 26 червня перевіримо себе в спарингу з молодкою « Дніпра-1 ». Зараз у нас, як і у головної команди, інтенсивні заняття з аеробіки.
З 24 червня переходимо на тренування в дворазовому режимі – додаємо ще вечірню роботу з м'ячем. Час згадати, що ми вміємо в чисто технічному плані.
- У новому сезоні молодіжний чемпіонат помолодіє ще більше, оскільки віковий ценз знижується до 19 років. Ваш плюс в тому, що ви з Олександром Омельчуком вели дві команди, і зараз не потрібно нічого перебудовувати, оскільки кістяк зберігся. Яку ротацію складу плануєте провести?
– Великих змін не передбачається. Ми хочемо заявити групу юних перспективних хлопців, в яких ми бачимо тенденції до зростання в майстерності. Багато з тих, хто все ще працює з нами, вже цікаві тренерам першої команди « Ворскли ».
Раніше стало відомо, що двоє ветеранів « Ворскли » отримали посади в клубі.
Коментарі 0