Вчора 16
Сьогодні 18

Костишин: « Хочеться вибачитися перед уболівальниками. Команді необхідні якісь зміни, це очевидно »

« Колос » без шансів програв « Динамо »

Головний тренер « Колоса » Руслан Костишин прокоментував поразку команди від « Динамо » ( 0: 7 ) в матчі 6 туру УПЛ.

« Колос », граючи проти « Динамо », завжди встає в щільну оборону і не дає практично нічого зробити. Що сьогодні не вийшло?

« Ми ніколи проти « Динамо » в щільній обороні не стояли, щоб відверто в обороні, а сьогодні що? Сьогодні катастрофа. Швидкі голи, помилки. Перший гол – індивідуальна помилка, це не тактична помилка.

Коли ти на 5-й або 7-й хвилині програєш 0: 2 – все залежить від багатьох факторів. Від характеру команди, від усього. Сьогодні « Колос » був не схожий на себе. В принципі він взагалі в цьому сезоні на себе не схожий.

Хочеться вибачитися перед уболівальниками. Мені сподобалося, що ми 0: 7 програємо, а вболівальники кричать: « Колос ». Велика подяка їм, що при такому рахунку аплодують і переживають в якихось моментах.

Команді необхідні якісь зміни, це очевидно. Завтра буде зустріч з президентом ».

Розумієте, що можна змінити в команді?

« Ми не хочемо все виносити в пресу. У нас є розуміння в чому ми помилилися, особливо головний тренер. У чому я помилився. Я не хочу зараз про це говорити в пресі. Багато моментів, які не подобалися з міжсезоння і так далі ».

Чому у команди не вийшло зібратися після швидких голів?

« Теренер не може їх зібрати, коли вони вже на поле. Все залежить від футболістів. Це ж не хокейний матч, де ти взяв хвилинну паузу і переговорив. Футболісти повинні самі зібратися. У нас багато досвідчених гравців, напевно вони повинні якось коригувати.

Ми грали не так, як домовлялися. Почався якийсь пресинг, який ми не тренували. « Динамо » тільки і чекало, що ми підемо в пресинг. Вони довгими передачами нас обігравали, підбирали м'яч і розганяли атаки. Це наші внутрішні проблеми, не хочеться про них.

Є розуміння, в чому ці проблеми. Як там Цой співав: « Команда вимагає змін »

Повідомлялося, що з одним з клубів УПЛ веде переговори Олександр Бабич.