Кривбас у непростому матчі вирвав перемогу над Лівим берегом

Задерака на останніх хвилинах зміг дотиснути новачка УПЛ
Фото - ФК Кривбас

У шостому турі української Прем'єр-ліги Кривбас на виїзді здолав Лівий берег.

Перший тайм пройшов без голів. Не можна сказати, що лідер мав перевагу хоч у чомусь. Моментів на дві команди можна було перерахувати на пальцях однієї руки.

Після перерви команда Юрія Вернидуба наростила тиск. І це дало свої плоди. На останніх хвилинах Задерака вирвав перемогу.

Кривбас набрав 10 очок і обійшов Шахтар (9) у турнірній таблиці. Лівий берег із 6 пунктами продовжує ділити 10-11 рядки з Чорноморцем.