Кривбас - Вікторія 1:2. Непогана гра з поганим результатом
![Кривбас - Вікторія 1:2. Непогана гра з поганим результатом](/upload/resize_cache/iblock/7cf/916_537_2/7cff1fc1147ce5cbf3a87a6ccaafd403.jpeg.webp)
Криворізький Кривбас повернувся до єврокубків після 24-річної паузи. Повернувся, на жаль, поразкою, поступившись у першому поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи Вікторії Пльзень (1:2).
Результат досить образливий: знову український клуб, не рахуючи Шахтар та Динамо, програв у кваліфікації єврокубків і поставив себе в становище, з якого пройти далі буде дуже складно.
Звичайно, Кривбас ще не вилетів, його шанси на прохід далі залишаються цілком реальними, проте давайте дивитися правді у вічі: відіграти дефіцит навіть в один м'яч на чужому полі буде для команди Юрія Вернидуба справжнім подвигом.
Останньою українською командою не з-поміж пари наших грандів, яка зуміла пройти хоч когось у відборі єврокубків, був ще ковалівський Колос, який у сезоні 2020/21 зумів пройти грецький Аріс, і то в протистоянні, що складалося з одного матчу.
Дуже хотілося б, щоб через тиждень такий став Кривбас, але для цього йому доведеться не те, щоб створити якесь диво, але точно стрибнути трохи вище за голову.
Але давайте про хороше: Кривбас зіграв досить непогано
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-08-09 11.54.32.jpeg)
Але головний показник, за яким український клуб переграв Вікторію – кількість голів. На 20-й хвилині зустрічі Прінс Аду чудово замкнув хорошу флангову передачу Дібанго та подарував своїй команді перевагу, навколо якої можна було вибудовувати подальшу гру.
Суперник не зробив нічого надприродного, але забрав гру на досвіді та класі
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-08-09 11.54.27.jpeg)
Після голу Вікторія почала діяти трохи активніше, але загалом не розривала Кривбас, не володіла якоюсь неймовірною перевагою і не зробила чогось, що вказує на те, що на полі знаходяться команди різних рівнів. Так, одразу після голу у суперника було кілька чудових моментів, щоб добити шоковану команду Вернидуба.
Але потім ситуація стабілізувалася, і представник України також мав свої можливості: чого тільки вартий удар у перекладину від Романчука та нереалізований вихід віч-на-віч Соси. Загалом гра була приблизно рівною, але успішнішими в такому рівному протистоянні, на жаль, виявилися саме чехи.
За 21 хвилину до кінця основного часу Шульц якось надто легко пройшов усю оборону Кривбасу і видав результативну передачу на Вашуліна, який зблизька розстріляв ворота Кліщука. У підсумку – 1:2: можливо і не зовсім за грою, але хто сказав, що результат на табло завжди повинен точно відображати зміст того, що відбувається на полі?
Чи є шанси на успіх?
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-08-09 11.54.29.jpeg)
Однак завдання все одно залишається неймовірно складним. Вікторія чудово вміє сушити гру та утримувати потрібний результат, і минулого сезону саме такий футбол дозволив їй дійти до чвертьфіналу Ліги конференцій.
Чехов гнатиме вперед заповнений стадіон, недосвідчений, на такому рівні, Кривбас відчуватиме ще більший тиск і відсутність права на помилку, що неминуче призведе до тих помилок, а суперник, позбавлений необхідності летіти вперед, отримає можливість вичікувати і карати за них. Але команди Вернидуба просто так не здаються, і якщо український клуб зможе мінімізувати кількість простих помилок, він матиме всі шанси дати бій цьому опоненту.
Михайло Цирук спеціально для ХSPORT.ua
У матеріалі використано фото Getty images, ФК Кривбас Кривий Ріг
Коментарі 0