Син Вернидуба оцінив поразку Кривбаса в останній контрольній грі
Кривбас визначився з домашньою ареною на кваліфікацію Ліги Європи
Клуб з Кривого Рогу прийматиме суперників у Кошице
18:06
![Кривбас визначився з домашньою ареною на кваліфікацію Ліги Європи](/upload/iblock/24e/24e691c623a6f09d3ef678b4b03aec86.jpg.webp)
Кривбас оголосив, що домашні матчі кваліфікації Ліги Європи цього сезону відбуватимуться у словацькому місті Кошице.
Віце-президент клубу Артем Гагарін прокоментував це рішення, наголосивши на його значущості та необхідності для команди.
«Основним критерієм щодо «домашнього» стадіону на ці раунди була логістика. Ми розглядали арену в Кошиці від початку, але вона вже була задіяна іншим українським клубом.У третьому раунді кваліфікації Ліги Європи Кривбас зіграє із чеською Вікторією.Після зняття цієї команди зі змагань ми отримали дозвіл і тепер можемо офіційно підтвердити, що Кривбас зіграє матчі єврокубків у Словаччині. Зі стадіоном на групову стадію ми давно визначилися – це одна з арен Євро-2024, у місті Кельн, але зараз про це говорити ще зарано. Попереду дуже тяжкі матчі кваліфікації», – сказав Гагарін для прес-служби клубу.
Коментарі 0