Вчора 0
Сьогодні 0

Кривбас збільшив свою серію без поразок в УПЛ до семи матчів

Команда Вернидуба тимчасово очолила УПЛ

Кривбас розібрався з Ворсклою в виїзному поєдинку 8 туру УПЛ. Зустріч в Полтаві завершилася з рахунком 4:1.

Початок зустрічі було за Ворсклою. Одна з атак команди Віктора Скрипника увінчалася голом Челядіна на 18-й хвилині.

Кривбас відповів на пропущений гол своїми двома результативними атаками. Спочатку Кожушко дезорієнтував Ісенко і перетворив подачу Задераки в гол на 31-й хвилині. Через п'ять хвилин помилка Сантани в центрі поля привела до втрати м'яча, яка увінчалася голом Кожушка.

На старті другого тайму Кожушко оформив дубль, а гол Дібанго на 82-й хвилині остаточно зняв всі питання про переможця зустрічі.

У наступному турі Ворскла на виїзді зіграє проти Шахтаря (30 серпня). Кривбас у себе вдома буде приймати Рух (1 жовтня).