Кривцов - про ситуацію в групі: «Вже не все залежить від нас»
![Сергій Кривцов Кривцов - про ситуацію в групі: «Вже не все залежить від нас»](/upload/iblock/b43/b437dbde6051506c5cf5a652e66875e0.jpeg.webp)
Захисник збірної України Сергій Кривцов прокоментував для офіційного сайту УАФ ситуацію в групі відбору на чемпіонат світу :
«Наше завдання - виграти наступний матч проти Боснії та Герцеговини. Звичайно, не всі вже залежить від нас, ми будемо враховувати результат поєдинку між Фінляндією і Францією, але це ніяк не впливає на нашу настройку на гру з боснійцями. Наше завдання залишилася незмінною - перемога.У п'ятницю було відновне заняття для тих, хто відіграв більше тайму в матчі з Болгарією, і сьогодні все вийшли на тренування свіжіше. Але і сьогодні багато в чому був відновний день, в основному ми займалися тактичними вправами. А вже в неділю приступимо до безпосередньої підготовки до наступного поєдинку.
Я вважаю правильним, що в збірній відбувається ротація, і до складу може потрапити кожен. Всі наші хлопці - кваліфіковані виконавці, які можуть замінити один одного. Зрозуміло, що всі вони мріють зіграти в поєдинку, після якого ми можемо вийти в плей-офф відбору чемпіонату світу. Ми ще в грі і останній матч все покаже ».
«Синьо-жовті» зіграють з Боснією і Герцеговиною у вівторок, 16-го листопада в Зіниці.
Потрібна тільки перемога і дещиця удачі. Які розклади влаштовують збірну України в останньому турі.
Коментарі 0