Кривцов та Мессі виграли перший трофей з «Інтер Маямі»

Перший континентальний трофей в історії клубу
20 серпня 2023р. 07:32

«Інтер Маямі» та «Нешвілл» розіграли між собою Кубок ліг КОНКАКАФ.

Основний час матчу завершився з рахунком 1:1. У першому таймі шедевральний за виконанням гол Мессі позначив претензії на титул.

У другій 45-хвилинці «Нешвілл» відігрався за допомогою стандарту – після удару Піко головою, м'яч зрадницьки відскочив в ноги голкіперу «Інтер Маямі» Каллендеру та опинився в воротах.

На останніх секундах основного часу Кампана міг принести команді Сергія Кривцова титул, проте не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з воротарем.

Гра перейшла в серію пенальті, де доля трофея вирішувалася на 11-му ударі. Команди в серії допустили по одному промаху.

У вирішальний момент вищезгаданий Каллендер спочатку реалізував свій удар, потім не дав відзначитися воротарю «Нешвілла». Як підсумок – 10:9, «Інтер Маямі» став переможцем Кубка ліг-2023.

Українець Кривцов відіграв за «Інтер Маямі» весь матч, а в післяматчевій лотереї реалізував шостий удар.