У Дніпрі-1 заявили, що у клубу є гроші
Кучер жорстко висловився про почесного президента Дніпра-1 Березу
Чітка заява відомого фахівця
10 липня 13:36
![Кучер жорстко висловився про почесного президента Дніпра-1 Березу](/upload/iblock/c12/c12a2f4844829ac378a67ff8f0887d3c.jpg.webp)
Фото: СК Дніпро-1
Колишній головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер висловився про почесного президента клубу Юрія Березу, який раніше називав його та колишнього спортивного директора дніпрян Євгенія Краснікова «аферистами».
«Я не знаю Березу, не знайомий з ним і жодного разу в житті його не бачив. Видно, його життєве кредо – піариться за рахунок когось. Береза дзвонив мені двічі. Вперше він сказав, що радий мене бачити, а вдруге після повторного матчу з АЕК він був у якомусь неадекватному стані і говорив неприємні речі. Тому я не хочу про нього говорити.Якби я знав, скільки бруду виллє на мене одна людина, то, звичайно ж, я не погодився б очолити Дніпро-1», – сказав Кучер.
Дніпро-1 зараз перебуває на межі ліквідації через фінансові проблеми.
41-річний Кучер очолював Дніпро-1 з липня 2022 року до серпня 2023 року і завоював із командою срібні медалі чемпіонату України за підсумками сезону 2022/23.
Коментарі 0