Сьогодні 2

Кваліфікація Ліги чемпіонів. «Дніпро-1» – «Панатінаїкос» 1:3. Як це було

Стежте за матчем другого раунду відбору головного єврокубка
Фото - СК Дніпро-1

У вівторок, 25 липня, Відбудеться перший матч другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів між «Дніпром-1» і «Панатінаїкосом».

Читайте текстову трансляцію поєдинку «Дніпро-1» – «Панатінаїкос» починаючи з 21:00.

Тут буде відео трансляція.

Ліга чемпіонів. Кваліфікація. 2 раунд. Перший матч:

«Дніпро-1» (Україна) – «Панатінаїкос» (Греція) 1:3 (0:1)

Голи: Танчик, 88 Шпорар, 10, Джурічіч, 74, Яннідіс, 84 (пен.)

Лунає фінальний свисток

ВІДЕО ГОЛУ

88’ Гол наших!!!! Подача зі штрафного з лівого флангу завершилась хаосом перед воротарським та ударом Танчика в порожні ворота. 1:3!

84’ Гол. Яннідіс з пенальті пробив низом по центру воріт. 0:3

83’ Танчик вийшов замість Бабенка

83’ Горін вийшов замість Бланко

80’ Фол Мірошниченка в штрафному. Пенальті

78’ Манчіні замінив Джурічича

77’ Яннідіс вийшов замість Шпорара

ВІДЕО ГОЛУ

74’ Гол. Карлос прорвався лівим флангом, зіграв уна Джурічича, а той з півкола пробив у дальній кут. 0:2

73’ Кравця замінив Каплієнко.

72’ Бланко прострілив зліва на Довбика, той скинув під удар Рубчинському, але удар заблокував захисник

70’ Вільєну замінив Кляйнгайслер

70’ Вербич вийшов замість Бернарда

69’ Гуцуляк відмахнувся від суперника. Жовта картка

67’ Мірошниченко пробив зі штрафного в руки воротарю

65’ Єдвай сфолив проти Рубчинського перед власним штрафним

63’ Не зміг Когут зачепитись за пас Кравця з власної половини

61’ Когут замінив Сватка

60’ Адамюк вийшов замість Третьякова

58’ Шпорар виклав передачу на правий фланг штрафного, але Вільєна пробив над воротами

56’ Фол Кравця на чужій половині проти Шпорара

53’ Простріл Третьякова зліва завершився вибиванням м'яча від греків

51’ Гуцуляк обігрався з Добвиком, але здалеку пробив вище

49’ Кравець не зрозумів передачу собі на хід на лівий фланг атаки

47’ Бланко змістився зліва до штрафного, зіграв на Мірошниченка, але той подав на суперника

Другий тайм розпочався

Статистика першого тайму

Перерва

Перший тайм завершено

45+2’ Фол від Бланко на лівому фланзі атаки

45+1’ Невдала діагональ наліво на Третьякова

45’ Три хвилини компенсовано

42’ Тримає м'яч під пресингом Дніпро-1 на своїй половині

40’ Довбик зупинив простріл від Кравця з лівого флангу, але його скидання перехопив Вільєна

38’ Шпорар отримав по обличчю в боротьбі зі Сватком в центрі поля

37’ Подачу Бернарда зі стандарту перехопив сам Кравець

35’ Кравець блокував просування Коцираса. Штрафний удар

33’ Карлос прострілив зліва, Паласіос прийняв, але пробив повз ворота

28’ Порушення проти Шпорара на чужій половині від Бабенка

26’ Простріл Карлоса зліва перехопили

24’ Єдвай замінив травмованого Схенкенвельда

23’ Схенкенвельда таки травмував Третяьков

22’ Довбик перед штрафним скинув на Гуцуляка, той пробив вище воріт

21’ Малувато активності дніпрян на чужій половині

19’ Третьяков на лівому фланзі атаки порушив правила

18’ Довбик отримав передачу з правого флангу у півколі перед штрафним, але якісно вдарити другим дотиком не вийшло. Повз ворота

17’ Зміщення з правого флангу Коцираса зупинили захисники дніпрян

15’ Бланко не встигав за передачею Бабенка

12’ Довбик увійшов в штрафний майданчик і пробив! Його удар заблокував суперник. Голкіпер впорався

ВІДЕО ГОЛУ

10’ Гол. Карлос увірвався зліва в штрафний українців і прострілив на Шпорара у воротарський. 0:1

8’ Магнуссон закрутив зі штрафного, але біля правої стійки пролітає м’яч

6’ Рубчинський неподалік від свого штрафного майданчика сфолив проти Джурічича

5’ Мірошніченко не пустив Бернарда в атаку

2’ Поза грою Третьяков на лівому фланзі

1’ Сваток зі своєї половини поля спрямував м'яч в руки воротаря суперників