Сьогодні 12

Київське «Динамо» зіграло зі швейцарським «Янг Бойз» у відкритий футбол

Гра пройшла на одному диханні в атакуючому ключі і закінчилась внічию
фото - ФК Динамо

Команди почали матч без особливих розгойдувань. На 9-й хвилині «Динамо» відкрило рахунок. Затяжна комбінація киян завершилася прострілом Тимчика з правого флангу, Владислав Кабаєв не зміг як слід пробити по м'ячу, а на дальній стійці вже чатував Владислав Дубінчак — 1:0.

На 19-й хвилині «Янг Бойз» зрівняли рахунок. Еліа продавив Дячука і переграв в ближній дуелі Бущана

На 23-й хвилині суперпасом Ярмоленка п'ятою скористався Беніто, з другої спроби пробивши Расіоппі

А на 37-й хвилині Нсаме забив з пенальті, призначений за гру рукою Тимчика у своєму штрафному майданчику.

Другий тайм розпочався також жваво, а потім у місті Біль пішов сильний дощ. Вологий газон допоміг поляку Лукашу Лакоми забити низом в дальній кут воріт Бущана.

Ближче до кінця матчу почала позначатися втома, а також важке поле «Тіссот Арени». Здавалося б, що «Янг Бойз» вийде переможцем з цього протистояння, але Діалло був проти. Перед самісіньким фінальним свистком він зробив небезпечний простріл вздовж воріт і швейцарець Лустенбергер зрізав м'яч у свої ворота.

12.07.23. 20:00. Біль, Швейцарія. Стадіон «Тіссот Арена». Контрольний матч:

«Динамо» - «Янг Бойз» 3:3 (2:2)

Голи: Дубінчак, 9, Беніто, 23, Лустенбергер (авт.), 90+1 - Еліа, 19, Нсаме, 37 пен, Лакоми, 64

Динамо: Бущан, Дубінчак (Караваєв, 84), Дячук, Попов, Тимчик (Малиш, 84), Сидорчук (Шепелєв, 59), Шапаренко (Андрієвський, 59), Кабаєв (Волошин, 59), Буяльський (Царенко, 70), Ярмоленко (Лєднєв, 70), Беніто (Діалло, 70)

Янг Бойз (стартовий склад): Расіоппі, Угрініч, Камара, Еліа, Фасснахт, Янко, Нсаме, Ніассе, Бішель, Малувуну, Сілер.