Вчора 4
Сьогодні 4

«Ланс» поступився «Нанту», ведучи 2: 0, і упустив можливість піднятися в топ-3 Ліги 1

«Канарейки» здійснили подвиг в драматичному матчі
11 грудня 2021р. 08:23
Фото - Ланс

В 18-м турі французької Ліги 1 «Ланс» на виїзді поступився «Нанту».

Гості видали відмінний старт. Давид Кошта і Калімуендо забили два швидких м'яча. До перерви рахунок не змінився.

А в другому таймі характер показали «канарейки». Спочатку дубль оформив Коло-Муані А під кінець матчу. Саймон вирвав для своєї команди перемогу.

«Ланс» упустив можливість піднятися в трійку лідерів в турнірній таблиці, Залишившись п'ятим. «Нант», відстаючи всього на два пункти, - десятий.