Вчора 2
Сьогодні 2
Розгорнути Згорнути

Лавриненко: «Футболісти «Вереса» сказали, що в епізоді з голом Матвієнка арбітр указав на свисток»

Тренер рівнян прокоментував скандальний момент матчу з «Шахтарем», який подарував сенсацію
Сергій Лавриненко / Фото - НК Верес

Головний тренер «Вереса» Сергій Лавриненко прокоментував скандальний гол захисника Миколи Матвієнка в матчі другого туру УПЛ проти «Шахтаря» (1:1). Центрбек «гірників» уразив порожні ворота, поки воротар суперника розставляв стінку.

В роздягальні в перерві футболісти сказали, що в епізоді з пропущеним голом арбітр вказав на свисток. Що означає - введення м'яча у гру по свистку. Тому всі розійшлися. А гравець Шахтаря без дозволу арбітра пробив і забив гол.

Розбирати це - справа Комітету арбітрів. А ми - не повинні робити такі помилки. Концентрація уваги повинна бути максимальна. Бо це заключні хвилини тайму. Хлопці кажуть, що він показав на свисток. Тому вони почали розбирати позиції, згідно з нашим планом гри на стандартах. Ось так.

«Шахтар» забив скандальний м'яч зі штрафного. Матвієнко наплював на правила або просто схитрував?