Вчора 2
Сьогодні 2

Лавриненко – про поразку «Карпатам» Маркевича: «Задоволений діями підопічних»

Тренера «Вереса» влаштувала гра команди, незважаючи на 1:2 із суперником з Першої ліги
Сергій Лавриненко / Фото - НК Верес

Головний тренер «Вереса» Сергій Лавриненко прокоментував поразку в контрольному матчі з «Карпатами» (1:2).

Обидві команди виставили склади, близькі до бойових, і до 60 хвилини на полі точилася вперта боротьба за ініціативу, зі вдало розіграними комбінаціями, швидкими переходами. Коли ж наприкінці поєдинку пішли заміни, то характер гри дещо змінився.

Найгірше, що учасники почали часто помилятися. Саме після індивідуального промаху нашого гравця господарі й забили на 88 хвилині переможний гол. Все ж, я залишився задоволений діями підопічних, в порівнянні з попередніми контрольними матчами вони діяли змістовніше.

Лавриненко також повідомив, коли два бразильці стануть повноцінними гравцями «Вереса».

Джерело: Sport.ua Сергій Стаднюк