Легендарний голкіпер «Металіста» заявив, що назавжди забуде російську мову
![<i>Олександр Горяїнов Легендарний голкіпер «Металіста» заявив, що назавжди забуде російську мову](/upload/iblock/db8/db805d6ad1a0789c544bba5d96a9b4cc.jpg.webp)
Колишній голкіпер «Металіста» Олександр Горяїнов повідомив, що перейшов на українську мову через повномасштабне вторгнення рф.
Війна перевернула життя з ніг на голову. Таке, гадаю, сталося з багатьма українцями, але в тих же харків’ян «трохи» інша ситуація. Перший місяць війни ми з сім’єю провели в Харкові. Бачили майже все. Ракети, обстріли, авіацію, бої місцевого значення.Я такий, що і досі сидів би вдома, але врешті не витримали нерви. Важко було дружині та доньці. Ми хоч і проживаємо за містом, у приватному будинку, але він знаходиться саме по дорозі у Бєлгород. А там було, мабуть, все. Літаки літали прямо над дахом…
З міста до нас приїхали друзі. У підвалі ми проводили багато часу. Коли затихало, їздили до наших військових допомагати будувати усілякі укріплення. Намагалися бути хоч чимось корисними. Проте, в один момент наша жіноча частина не витримала, і ми поїхали.
Спочатку була Полтава. Потім завітали до Кременчука — погостювали у Сергія Селезньова. Далі — до Ігора Бажана в Кропивницький, а зупинилися в Вінниці — у Олега Остапенка. Тут поки і мешкаємо.
Зараз не тримаю зв'язок ні з ким із росії. Не маю ніякого бажання спілкуватися з тими, хто не вірить навіть своїм друзям чи родичам. Я взагалі хочу забути про таку країну. Назавжди.
Шкодую, що раніше трохи стидався розмовляти українською. Не хотів переплутати якісь слова. Зараз повністю переходжу на рідну мову. Читаю, слухаю, дивлюсь — все українською. А російську, сподіваюсь, згодом ніхто не згадає. Не місце цим покидькам у цивілізованому світі.
Раніше «Металіст» покинув єдиний в історії України англійська легіонер.
Коментарі 0