Легіонер Шахтаря: «Ми підходимо до сезону в чудовій формі»
Півзахисник донецького Шахтаря Кевін висловився про результати літнього навчально-тренувального збору команди Маріно Пушича.
«Ми підходимо до сезону у чудовій формі. Загалом я задоволений грою з Динамо (Загреб).Це був справді крутий місяць. Ми змогли опанувати чимало нового, особливо з огляду на командну гру. Переконаний, що разом добиватимемося успіхів. Моя головна мета – продовжувати ставати найкращою версією себе на полі: грати, забивати, асистувати та перемагати разом із Шахтарем», – сказав Кевін в ефірі клубного ютуб-каналу.
21-річний Кевін перейшов у Шахтар з бразильського Палмейрас у січні за 12 мільйонів євро, провів за «гірників» 17 матчів, забив три голи і зробив чотири результативні передачі.
Донецька команда стартує у новому сезоні домашнім поєдинком другого туру УПЛ проти житомирського Полісся, що відбудеться у неділю, 11 серпня.
Коментарі 0