Легіонер Шахтаря пророкує яскраву кар'єру в Європі для двох вихованців клубу
![<i>Фото - УАФ< Легіонер Шахтаря пророкує яскраву кар'єру в Європі для двох вихованців клубу](/upload/iblock/00f/00ff3d34860ee19a6b6a22792a136030.jpg.webp)
Нападник Шахтаря Лассіна Траоре підбив підсумки виступів збірної України на Євро-2024 та поділився думкою щодо подальшої долі вихованців клубу Михайла Мудрика та Георгія Судакова.
– Як і всі, я був засмучений вильотом України вже на груповому етапі. На мою думку, за підбором гравців, силою та класом, ваша збірна заслужила дійти, ну, наприклад, до чвертьфіналу. Я завжди підтримую наших – Тарас, Коля, Фіма, Судаков, усіх представників Шахтаря.
– У нас як: спершу називали збірну «золотим поколінням», зараз багато критики, причому, дістається тим, хто вважається найбільшим талантом – як Мудрик, Судаков, наприклад. Розсудіть: хлопці справді талановиті чи це ми собі компліменти говорили просто?
– Дуже талановиті! Дуже! Я ж маю привілей бачити їх не лише в грі, а працюю з хлопцями щоденно на тренуваннях, знаю, про що говорю. І Міша, і Георгій – це дуже талановиті футболісти. Впевнений, на них чекає дуже сильна кар’єра на європейському рівні.
– Чому тоді у Мудрика проблеми в Челсі та АПЛ?
– Варто набратися терпіння всім сторонам. Щоб такого талановитого футболіста використовувати, треба й стабільність команди, й пильність тренерів. Мудрик – працездатний, має прекрасну швидкість, талант. У нього все вийде, і я в цьому не сумніваюся.
– Як колектив сприймає чутки довкола Судакова?
– Ми раді, що Георгій – як один із гравців Шахтаря – викликає до себе увагу. Він дуже здорово прогресує. Я завжди радий з ним грати.
Коментарі 0