Ліга конференцій. «Дніпро-1» та АЕК не виявили переможця. Як це було
Лідер «Дніпра-1»: «Не можу сказати, що ми у чомусь поступаємося кіпріотам»
Гуцуляк висловився з приводу матчу-відповіді стикового раунду плей-оф Ліги конференцій
23 лютого 2023р. 09:22
![<i>Олексій Гуцуляк Лідер «Дніпра-1»: «Не можу сказати, що ми у чомусь поступаємося кіпріотам»](/upload/iblock/887/8871c6b673bf853ac5af8665f1a06bb5.jpg.webp)
Олексій Гуцуляк / Фото - СК Дніпро-1
Півзахисник «Дніпра-1» Олексій Гуцуляк поділився думками перед матчем-відповіддю стикового раунду плей-офф Ліги конференцій з АЕК Ларнака. Слова футболіста передає прес-служба дніпрян.
Найголовнішим буде налаштування команди. На мій погляд, як налаштуємося, такий і буде результат.Я не можу сказати, що ми у чомусь поступаємося кіпрському клубу, в якихось футбольних якостях. Тому думаю, що усе буде залежати від нашого налаштування.
За важливою грою Ліги конференцій можна буде стежити вже сьогодні, 23 лютого, на нашому сайті. Онлайн-трансляція матчу «Дніпро-1» – АЕК Ларнака. Початок – о 19:45.
Коментарі 0