Вчора 2
Сьогодні 2

Лідер «Ліверпуля»: «Третій гол нас засмутив. «Реал» кожен раз карав нас за помилки»

Хендерсон – про поразку від мадридців

Півзахисник «Ліверпуля» Джордан Хендерсон прокоментував BBC поразка від «Реала» (2:5) в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Важко підводити підсумки відразу після такої гри. Більшу частину першого тайму ми грали добре, і нам не пощастило, що ми пішли на перерву при рівному рахунку. Ми допустили занадто багато помилок. Сьогодні «Реал» карав нас за кожну з них.

Ми все ж добре провели перший тайм. Ми були на висоті і створили кілька хороших моментів. Був хороший шанс при рахунку 2: 0, але м'яч винесли майже з лінії. Якби там був гол, це стало б важливим моментом.

Другий гол в наші ворота, ясна річ, був наслідком помилки. Третій гол нас засмутив, і саме тоді наша гра розклеїлася».

«Ліверпуль» вперше пропустив п'ять голів в ЛЧ вдома.