Лідери Серії А зіграли внічию і дали «Мілану» шанс вийти на перше місце

«Наполі» і «Інтер» втратили по 2 очки
12 лютого 2022р. 21:25

У 25-му турі чемпіонату Італії «Наполі» і «Інтер» не виявили переможця.

Рахунок був відкритий вже на 7-й хвилині господарями поля - Інсіньє реалізував пенальті і вивів «Наполі» вперед.

«Інтер» також забив швидко, але на початку другого тайму - потужний удар вдався Джеко.

У кінцівці зустрічі шанси на перемогу мали обидві команди, але ніхто три очки так і не вирвав.

1:1, «Інтер» (54 очки) і «Наполі» (53 очки) дають можливість «Мілану» (52 очки) очолити турнірну таблицю Серії А. 13-го лютого у «россонері» гра проти «Сампдоріі» вдома.